Novinky - Consultour - specialista na Itálii

Novinky

Připravili jsme pro Vás nový 6ti denní zájezd plný poznání a zážitků z malebného Toskánska!

Consultour  Toskánsko a jeho krásy

Aktivity/výlety je možné změnit či přizpůsobit. Rádi vám připravíme nabídku tohoto zájezdu na míru podle vašich požadavků!
Více informací najdete v odkazu ZDE, nebo nás rovnou kontaktujte!

Chcete cestovat, poznávat nová místa a kulturu? Chcete vidět přírodu nebo historické památky? Chcete sportovat a vyrážet na výlety? Nebo naopak toužíte jen po relaxu, moři a lehátku na pláži?

V naší široké nabídce zájezdů najdete od všeho něco! Můžeme vám nabídnout ubytování napříč celou Itálií. A pokud byste přece jen z naší nabídky nic nevybrali, neváhejte nás kontaktovat, rádi připravíme nabídku na míru přímo pro Vás! Navíc, naši nabídku stále průběžně doplňujeme a rozšiřujeme! Aktuální nabídku zájezdů na Léto 2024 najdete ZDE

Přinášíme Vám pár tipů, kam s námi můžete vyrazit!

POBYTOVÉ ZÁJEZDY K MOŘI - S VLASTNÍ DOPRAVOU

aerial view of city buildings during daytime a small village on the edge of a cliff next to the ocean a small island in the middle of a body of water

- oblíbená turistiská střediska vhodná pro páry, rodiny s dětmi i skupiny přátel

 • Bibione - Na severu mezi Benátkami a Terstem. Asi 8 km dlouhá písčitá pláž se pozvolně svažuje do Jaderského moře, které je v této oblasti bohaté na jód a soli. Díky této kombinaci je Bibione vyhledáváno i pro ozdravné pobyty. Je však také velkým střediskem zábavy a nočního života.

 • Caorle - Malebné městečko s historickým centrem, které tvoří někdejší rybářský přístav, domky v pastelových barvách, ale i moderní obchodní třída s restauracemi, bary a obchody všeho druhu. Na okraji letoviska se nachází aquapark a lunapark.
 • Lido di Jesolo - Lido di Jesolo je největší středisko benátské oblasti s téměř patnáctikilometrovou písečnou pláží a čtyřkilometrovou pěší zónou. Nachází se na poloostrově Cavallino, odkud se lze lodí dostat přímo do centra Benátek. Je ideálním místem pro ty, kteří hledají nejen moře a dlouhé písečné pláže, ale i spoustu rozptýlení – např. vodní park Aqualandia, lunapark Jesolandia.
 • Lignano - Lignano patří již přes 30 let k nejoblíbenějším severoitalským přímořským letoviskům a to především díky malé vzdálenosti od hranic s ČR. Lignano nabízí svým návštěvníkům nepřeberné množství vyžití a je tím pravým místem jak pro strávení klidné rodinné dovolené s dětmi, tak pro pohodovou dovolenou s přáteli.
 • Rimini - Přímořské letovisko s dlouhou turistickou tradicí, která se počítá od roku 1843, kdy zde byly vybudovány první lázně. Dnes je Rimini jedno z nejoblíbenějších letovisek v Evropě, neboť je to město plné života, které svým návštěvníkům kromě 15 km dlouhé a místy až 200 m široké pláže nabízí rušné centrum a bohatý noční život.
 • Abruzzo - Regiony Marche a Abruzzo ve střední Itálii nabízí krásné pláže i přírodu. Palmová riviéra se nachází na pobřeží Jaderského moře na jihu oblasti Marche a najdete tu střediska Cupra Marittima, Grottammare a nejznámější San Benedetto del Tronto. Je to přírodní oblast s bohatou vegetací, oleandry a s několika tisíci palmami.
 • Toskánsko - Půvabné Toskánsko s úrodnými údolími, bohatou vegetací a příjemným klimatem se rozkládá ve střední Itálii při pobřeží Tyrhénského moře. Proměnlivost toskánské krajiny je tak široká, že sahá od vysokých a ostrých vrcholků apuánských Alp, jež dávají bílý sochařský mramor, přes vlídné svahy Chianti – rodiště slavného vína, až po pobřežní pláže, moře a ostrovy.
 • Elba - Elba je největší ostrov Toskánského souostroví a je charatkeristický svým členitým pobřežím s nespočetnými zátokami. Ostrov se stal vyhledávaným i díky své historii, kultuře, umění, archeologii, životnímu stylu a prostředí.
 • Ischia - Ostrov Ischia se nachází v Neapolském zálivu v oblasti Kampánie a je obklopen Tyrhénským mořem. Sopečný původ dělá z Ischie jedny z největších přírodních lázní v Evropě. Všudypřítomné termální prameny svými léčivými účinky pohladí nejen tělo, ale i duši. Objevte s námi "ostrov věčného mládí" v celé jeho kráse.


POBYTOVÉ ZÁJEZDY K MOŘI - S LETECKOU DOPRAVOU

aerial photography of brown town near ocean silhouette of dock on sea during sunset aerial view of city near sea during daytime

- s možností výletů a různých aktivit

 • Sicílie - rozmanitý ostrov je ideální volbou pro kombinaci výletů/poznávací dovolené a zároveň koupání v moři
 • Rimini - město plné života, které svým návštěvníkům kromě 15 km dlouhé a místy až 200 m široké pláže nabízí rušné centrum a bohatý noční život
 • Ischia - sopečný původ dělá z Ischie jedny z největších přírodních lázní v Evropě, všudypřítomné termální prameny svými léčivými účinky pohladí nejen tělo, ale i duši


UBYTOVÁNÍ U JEZERA - LAGO DI GARDA - S VLASTNÍ DOPRAVOU

low angle photography of brown concrete building under cloudy sky during daytime a town by a lake with mountains in the background blue and white boats on body of water near houses during daytime

- vhodné pro všechny milovníky krásného počasí a koupání, pro sportovce, turistiku a rovněž nabízí vyžití pro rodiny s dětmi

 • Riva del Garda - V nádherném zálivu, chráněna horou Monte Brione, je Riva del Garda dominantou celého jezera. Jde o nejdůležitější obchodní centrum v této oblasti a nabízí nepřeberné množství kulturních a jiných událostí během celého roku.
 • Torbole - Malé rybářské městečko leží na severu jezera Lago di Garda. Je kultovním místem pro cyklisty, milovníky windsurfingu a jachtingu. Jedno z nejkrásnějších a nejmalebnějších míst města je přístav, který si zachoval původní vzhled rybářské vesnice.
 • Peschiera del Garda - Centrum města je obklopeno masivními hradbami, starými kamennými zdmi, starověkými kasárnami, Peschiera del Garda se považuje za velmi důležité místo pro cestovní ruch. Nachází se zde typické restaurace, bary, vinárny.
 • Malcesine - Plachtění a windsurfing patří k nejoblíbenějším sportům, za kterými se jezdí do tohoto původně středověkého malebného městečka. Odtud je možné se lanovkou vydat na Monte Baldo k takzvané „botanické zahradě Evropy“. Vyjížďky na kole do okolí zaručují jedinečné výhledy na jezero i na hory. Mezi hlavní lákadla patří malcesinský hrad ze 13. století, byl postaven stejnou rodinou, která stavěla hrad Scagliera v Sirmione.


EUROVÍKENDY V ŘÍMĚ - POBYTOVÝ/POZNÁVACÍ ZÁJEZD S LETECKOU DOPRAVOU

aerial photo of concrete buildings and trees during daytime gray concrete building water fountain in front of building

Poleťte s námi objevovat věčné město Řím!

- pobytové zájezdy s leteckou dopravou vč. trasferu + možnost dokoupení služeb CZ/SK průvodce
- možnost přizpůsobit balíček na míru dle požadavků

DALŠÍ TYPY UBYTOVÁNÍ, JINÝ TERMÍN/DÉLKA POBYTU - NA VYŽÁDÁNÍ


FLY & DRIVE PROGRAMY - POBYTOVÝ/POZNÁVACÍ ZÁJEZD S LETECKOU DOPRAVOU + VYPŮJČENÍ AUTA

black bike parking and leaning on white concrete house under blue and white sky during daytime white concrete building near body of water during daytime brown cave with over-view of city

- cestování po vlastní ose

Apulie - 7 nocí / 4 noci / 3 noci

- nabídka výletů k ubytování v této oblasti ZDE
- dále pro Vás připravujeme nabídky Fly&Drive programů v oblastech Sicílie a Toskánska ---

Přemýšlíte i o jiné destinaci než je Itálie?
Podívejte se také na nabídku ubytování a zájezdů u naší cestovní agentury Zájezdy pro Tebe! www.zajezdyprotebe.cz
Můžeme nabídnout zájezdy do celého světa od téměř všech českých cestovních kanceláří, takže je opravdu z čeho vybírat.
Neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

CESTOVNÍ KANCELÁŘ CONSULTOUR - info@consultour.cz
CESTOVNÍ AGENTURA ZÁJEZDY PRO TEBE - prague@consultour.cz / info@zajezdyprotebe.cz

Co takhle prodloužený víkend v Římě?

Objevujte památky z různých období našich dějin, přeneste se do minulosti a prožijte atmosféru města při procházení uliček. Užijte si šálek kávy nebo navštivte místní muzea a prozkoumejte jejich skryté poklady. Nabízíme balíčky ubytování s leteckou dopravou vč. transferu, s možností dokoupení služeb česky nebo slovensky mluvícího průvodce také pro individuální klientelu. Ideální doba pro návštěvu hlavního města Itálie je od jara až po zimu, každé roční období má své kouzlo. Navíc, pokud Vám nevyhovují nabízené termíny nebo program u jednotlivých dnů, můžeme vše upravit podle vašich přání. Pokud byste chtěli pobyt na delší dobu, ubytování s polopenzí nebo jinou možnost než máme v nabídce, neváhejte se nás zeptat!

Co navštívit a nenechat si ujít?

I když je to nelehký úkol, připravili jsme pro vás seznam 10 historických staveb, které byste si v Římě neměli nechat ujít!
Nechte se inspirovat!

1. Koloseum - největší římský amfiteátr
2. Bazilika sv. Petra - centrum katolické církve
3. Pantheon - chrám všech bohů
4. Forum Romanum - někdejší pulzující centrum Říma
5. Fontána di Trevi - nejslavnější římská fontána
6. Španělské schody - v 20. letech 18. století byly vystaveny jako důstojná cesta ke kostelu Trinità dei Monti
7. Fontána čtyř řek - Piazza Navona - barokní náměstí Navona, v jehož centru stojí Berniniho Fontána čtyř řek
8. Andělský hrad - stavba na nábřeží Tiberu, která sloužila jako mauzoleum, pevnost i vězení
9. Vatikán - nejmenší stát na světě a sídlo papeže přímo v srdci Říma, částí muzejního komplexu je známá Sixtinská kaple
10. Římské katakomby - rozsáhlé podzemní pohřebiště, pod městem se nachází více než 60 katakomb, přístupných je pouze 5 (Katakomby San Sebastiano, Katakomby San Callisto, Katakomby Domitilla, Katakomby Priscilla, Katakomby Sant’Agnese)

ŘÍM  CONSULTOUR

❄ Přejeme Vám krásné prožití Vánočních svátků!?

Děkujeme našim klientům za podporu a důvěru, kterou nám věnujete ⭐️
Děkujeme️ také našim partnerům za spolupráci ?
Do Nového roku přejeme všem jenom to nejlepší, hlavně zdraví, spoustu nových dobrodružství a výletů na fantastická místa! ✈️ ?
Veselé Vánoce a šťastnou cestu do Nového roku 2024! ?

2

? Jsme tu pro Vás i mezi svátky, neváhejte nás kontaktovat ! ️
? info@consultour.cz
☎️ +420 775 373 070

Vánoční provozní doba Consultour

Ve vybraných střediscích pro Vás nabízíme také apartmány na zkrácené pobyty na 4/5 nocí.
Neváhejte nás oslovit a vyžádat si kratší pobyt!

zkrácené pobyty


reality logo

Nabízíme prodej nemovitostí v Itálii, poskytujeme komplexní služby při zprostředkování koupě. Skvělé jídlo a víno, kultura, historie, móda a umění - to vše přitahuje nejen turisty, ale také investory z celého světa. Itálie nabízí široké spektrum možností, proto pořízení nemovitosti zde může být správnou volbou jak pro milovníky slunce, tak i sněhu.

Pokrýváme oblasti od Sicílie, přes Sardinii, Toskánsko až po Dolomiti!
Sledovat nás můžete na našich facebookových stránkách - ZDE

Nejlepší ale bude, když nám rovnou napíšete vaše představy, co hledáte a požadujete.
Rádi vám poradíme a doporučíme, neváhejte nás kontaktovat, jsme vám k dispozici!

E-mail: prague@consultour.cz
Telefon: +420 608 373 070

Slunečné údolí Val di Sole

SKIMAPA VAL DI SOLE ve vysokém rozlišení

Slunečné údolí Val di Sole patří k nejrozsáhlejším oblastem italských Dolomit a rozprostírá se na rozhraní severoitalského Trentina a Lombardie. Zahrnuje 6 lyžařských středisek Pinzolo, Pejo, Marilleva/ Folgaria, Madonna di Campiglio, Ponte di Legno a Passo Tonale.

Val di Sole, neboli "Slunečné údolí", je jednou z nejrozsáhlejších oblastí italských Dolomit, které leží západně od Bolzana. Lyžovat se dá na více než 340 km upravených lyžařských tratí všech náročností v těchto střediscích: Madonna di Campiglio, Ponte di Legno, Passo Tonale (celoroční lyžování na ledovci Presena), Marilleva/Folgarida, Pinzolo, Pejo, Monte Bondone. Každé z těchto středisek má svou permanentku, kromě toho lze v každém ze středisek zakoupit různě kombinované typy skipasů nebo můžete využít skipas pro celou oblast Superskirama (neomezený skipas do všech středisek). V rámci tohoto skipasu můžete navštívit i 50 km vzdálené středisko Paganella (u odbočky z dálnice Mezzocorona) a také Folgariu (20 km za Trentem) a Monte Bondone (5 km za Trentem). Můžete si zalyžovat i na nejznámější sjezdovce pro závody Světového poháru "3-Tre". Celá oblast Val di Sole disponuje více než 140 přepravními zařízeními s hodinovou přepravní kapacitou 80.000 lyžařů. Sjezdovky jsou vždy pokryté přírodním nebo technickým sněhem a mají obvykle punc nejvyšší kvality. Vrcholem nabídky je ledovec Presena táhnoucí se z nadmořské výšky 3018 m, na němž se dá lyžovat po celý rok. Kromě zaručeného slunečného počasí a kvalitních moderních lyžařských terénů si přijdou na své určitě i milovníci běžkařských terénů u Madonny di Campiglio, ale také vyznavači aktivního odpočinku. Díky neustálé modernizaci přepravních zařízení, umělému zasněžování a cenové dostupnosti byla v minulých letech nejvíce navštěvovanou lyžařskou oblastí z celé Itálie.
Jméno Val di Sole dali oblasti Keltové, kteří si oblíbili zdejší termální prameny – ty zde najdete i dnes. Jak už název naznačuje, milovníci kvalitních moderních sjezdařských terénů mohou počítat s převažujícím krásným slunečným počasím. Na své si zde určitě přijdou i vyznavači běžkařských stop, zejména u Madonny di Campiglio, stejně jako stoupenci dalších forem aktivního odpočinku, protože tato oblast je vhodná pro všechny druhy turistiky

Nadmořská výška: 900 - 2.585 m
Cesta: Praha - München - autostráda A22 (Brennero Modena /EXIT SS42 - San Michele Mezzocorona) – Cles - Male - Val di Sole (740 km z Prahy)

Všechny zájezdy


Paganella

Paganella se nachází v regionu Trentino - v oblasti bohaté na tradice, která je v létě rájem pro horolezce a v zimě nabízí možnosti pro lyžařské nadšence. Plošina Altopiano, kde leží lyžařská střediska Andalo, Molveno a Fai della Paganella, se rozprostírá na úpatí Dolomiti Brenta. Tato oblast vzdálená 20 km od sjezdu z dálnice, s jeho nejvyšším vrcholem Paganella (2.125 m), je oblíbená u středně náročných lyžařů a vhodná především pro rodiny s dětmi. Černá sjezdovka v Paganella je oficiálním tréninkovým místem národního lyžařského týmu USA a jeho hvězd Bode Miller a Ted Ligety. V Paganella zažijete velice příjemnou a poklidnou sportovní atmosféru a navíc můžete v odpoledních nebo večerních hodinách navštívit bazén a zimní stadion v Andalu. Hodinová přepravní kapacita je v Paganelle cca 25.000 osob. Nachází se zde cca 10 km běžeckých tratí (cross-country), které nabízejí milovníkům tohoto sportu nezapomenutelné zážitky z přírody Dolomiti Brenta.

Dále najdete v Paganella snowpark Dosson. V Andalu najdete Acqua In – veřejný bazén a wellness centrum (vybavení: 25 m dlouhý bazén s 8 dráhami, malý vyhřívaný bazén a hydromasáží, tobogán, sauna, solarium, salón krásy - masáže apod.).

Počet sjezdovek: 10 modrých, 12 červených, 1 černá

Všechny zájezdy


RIMINI

Přímořské letovisko s dlouhou turistickou tradicí, která se počítá od roku 1843, kdy zde byly vybudovány první lázně. Dnes je Rimini jedno z nejoblíbenějších letovisek v Evropě, neboť je to město plné života, které svým návštěvníkům kromě 15 km dlouhé a místy až 200 m široké pláže nabízí rušné centrum a bohatý noční život.

Výlety, zábava, zajímavosti v okolí:

 • Vodní park Aquafan v Riccione rozkládající se na ploše 90 000 metrů čtverečních. Nabízí nespočet vodních atrakcí a skluzavek všeho druhu. Veliký aquapark s mnoha tobogány, bazény. Součástí parku je:
 • delfinárium Oltremare, kde je k vidění vystoupení delfínů, výstava mořských koníků a zajímavosti o podmořském světě.
 • Fiabilandia v Rivazzurra– zábavní park s atrakcemi a vodními atrakcemi
 • Italia in Miniatura – ve Viserba – tématický zábavní park se zmenšeninami nejvýznamnějších italských památek i přírodních krás, dále tu jsou atrakce např. vodní horská dráha
 • Safari Ravenna - Località Mirabilandia u města Ravenna
 • Mirabilandia -tématický zábavní park a lunapark u města Ravenna (Localitá Mirabilandia). Park se skládá z části Mirabilandia Park o rozloze 30 ha a vodního zábavního parku Mirabilandia Beach o rozloze 10 ha. Jedná se o druhý nejnavštěvovanější zábavní park v Itálii.
 • Atlantica - vodní aquapark v Cesenatico, rodinný vodní aquapark s atrakcemi pro děti, adrenalinovými tobogány, lehátky a herními zónami pro nejmenší děti.
 • Santarcangelo – historické městečko, doporučujeme procházku až na kopec k věži „Torre Campanaria“, dále zde najdete: kostel a klášter, hrad Rocca Malatestiana, muzeum knoflíků (Museo del Bottone), archeologické muzeum, etnografické muzeum, kouzelné náměstí s kašnou, množství typických restaurací, kaváren a obchůdků
 • Verucchio – historické městečko na kopci, s hradem Rocca Malatestiana odkud je úžasný výhled do okolí. Dále zde najdete archeologické muzeum a malé náměstíčko se dvěma kavárnami. Doporučujeme navštívit františkánský konvent, nejstarší v oblasti Emilia Romagna, v kostele najdete malbu ukřižování ze 13. století a v atriu minimálně 700 let starý cypřiš, který možná zasadil sám svatý František z Assisi a vztahuje se k tomu překrásná legenda.
 • San Marino (cca 25 km od Rimini) - prohlídka hitorického městečka, možnost vyjet lanovkou z parkoviště přímo do centra

Vzdálenost z Dolního Dvořiště: 800 km
Vzdálenost z Mikulova: 855 km

Val di Fiemme

SKIMAPA VAL DI FIEMME ve vysokém rozlišení

Val di Fiemme znamená také velké sjezdové lyžování. S jedinou permanentkou se může lyžovat v 5 skiareálech Val di Fiemme na více než 110 km sjezdovek:
Ski Center Latemar a je přístupný z měst Pampeago, Predazzo a Obereggen. Dalším areálem ve Val di Fiemme je Bellamonte-Alpe Lusia (přístup z Bellamonta-Castelir a Moeny), Passo Rolle, Passo Lavazé a areál Alpe Cermis (přístup z Cavalese). Střediska Ski Center Latemar a AlpeCermis nejsou propojena mezi sebou lanovkami, ale pouze skibusy.

Můžete využít lyž. permanentku DOLOMITI SUPERSKI a zajet na výlet do ostatních lyž. středisek (třeba do Val di Fassa). Přepravní kapacita je 70.000 osob za hodinu a 50 lanovek/vleků. Najdete tu lyžařské školy, asi 120 lyž. instruktorů, dva snowparky a půjčovny lyží. V ceně skipasu mohou klienti využívat bazén v Cavalese a v Predazzu, rovněž i zimní stadion v Teseru a v Cavalese. Po lyžařské stránce si zdena své přijdou začátečníci i zdatní lyžaři. Najdete pěkně upravené tratě a nebudete čekat frontu na vleku. Do Val di Fiemme se dostanete už po 20 km z dálnice.

Snowparky ve Val di Fiemme

 • v areálu Alpe Luisa je snowpark Morea 1970 m n.m., 800 m dlouhý
 • v areálu Ski Center Latemar je snowpark Pampeago-Obereggen dlouhý 600 m v nadmořské výšce 2030 m n.m.
Běžkování
Val di Fiemme je kolébkou běžkování a hostí množství národních mezinárodních závodů.
Lago di Tesero - více než 18 km tratí, z toho 2 km osvětlené v noci. Služby v areálu: šatny, sprchy, lyž. škola, parkoviště. Passo Lavazé - více než 80 km upravených tratí různé náročnosti. Služby na místě: ski servis, šatny, sprchy.

Nadm. výška 1 190 m - 2 415 m
Vzdálenost Praha - Val di Fiemme (cca 720 km)


Trasa Praha - Val di Fiemme je následující:
Praha - München - autostráda A22 - Brennero - Modena/EXIT Egna/Ora SS48 - Cavalese
Vzdálenosti mezi středisky v oblasti Val di Fiemme
odbočka z dálnice - Cavalese - 25 km Cavalese - Pampeago - 12 km
Cavalese - Moena (Tre Valli) - 22 km Cavalese - Canazei (Val di Fassa) - 38 km
Cavalese - Predazzo - 13 km Cavalese - Carano - 2 km
Cavalese - Bellamonte - 18 km Cavalese - Castello - 2 km
Počasí ve Val di Fiemme
Aktuální informace o počasí ve Val di Fiemme naleznete například na mezinárodnim serveru věnovanému počasí.
Webkamera Val di Fiemme
Jak to ve Val di Fiemme aktuálně vypadá si můžete prohlédnout na některé z webových kamer ve Val di Fiemme.

Všechny zájezdy


Vyzkoušejte s námi největší středomořské ostrovní lázně a poznejte na vlastní kůži silně léčivé účinky termálních pramenů !

ischia1

Více info v odkazu zde: Consultour - Ischia


ZÁŘÍ V RIMINI - NOVÉ LETECKÉ ZÁJEZDY

Připravili jsme pro Vás nové letecké balíčky!
Poleťte s námi z Prahy do oblíbeného turistického střediska Rimini!

Rimini am 2TprTZt tX8 unsplash rimini fabio tura N4iS85g9Kaw unsplash

V září ještě léto nekončí, naopak, ceny jsou po hlavní sezóně již trochu příznivější a proto jsme se rozhodli, že pro Vás připravíme letecké balíčky s přímým letem Praha - Rimini. Nabízíme Vám jak klasický týdenní pobyt na 7 nocí, a kde je to možné, tak i zkrácené pobyty na 3 a 4 noci!

Hotel Doge *** - Torre Pedrera di Rimini - Consultour - specialista na Itálii
Hotel Vittoria **** - Riccione - Consultour - specialista na Itálii
Hotel Quisisana *** - Rimini (Marina Centro) - Consultour - specialista na Itálii
Hotel David *** - Cesenatico - Consultour - specialista na Itálii
Hotel Oceanic *** - Bellariva di Rimini - Consultour - specialista na Itálii

Pokud byste si z nabídky nevybrali, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám připravíme nezávaznou nabídku přesně podle Vašich představ!

Napište nám na info@consultour.cz nebo rovnou zavolejte na +420 775 373 070!
Jsme tu pro Vás každý všední den! :-)

Máme dobrou zprávu pro všechny milovníky zimy a lyžování! Prodej příští lyžařské sezóny prohlašujeme za zahájený!

Postupně se bude jako obvykle naše nabídka rozrůstat, ale již nyní pro Vás máme připraveno více než 140 ubytovacích kapacit!
Můžete si prohlédnout zde: Lyžování 2023/24 - Consultour - specialista na Itálii

Pokud jste svoji nabídku ještě nenašli, neváhejte nás kontaktovat!
E-mail: info@consultour.cz
Telefon: +420 775 373 070


CONSULTOUR  ZIMA  IG

Sledujte nás také na sociálních sítích a nechte se inspirovat!
FB - Consultour cestovní kancelář, Lyžování v Itálii - tipy, rady, dovolená …, Léto v Itálii
IG - consultour_italie

Nové Fly & Drive Balíčky a poznávací zájezdy

Připravujeme pro Vás nové letecké balíčky a zážitkové pobyty. Vydejte se s námi poznávat Sicílii, Sardinii, Toskánsko nebo Apulii!

Nově budeme nabízet také zkrácené pobytové Fly & Drive balíčky na 3-4 noci!

UPDATE: 2.5.2023 - První nabídky jsou na světě, podívejte se na naši nabídku týdeních i zkrácených pobytů v Apulii!

Fly & Drive 4* Hotels - PUGLIA - 7 NOCÍ - Consultour - specialista na Itálii
Fly & Drive 4* Hotels - PUGLIA - 4 NOCI - Consultour - specialista na Itálii
Fly & Drive 4* Hotels - PUGLIA - 3 NOCI - Consultour - specialista na Itálii

Fly & Drive 4* Hotels - PUGLIA A MATERA - 7 NOCÍ - Consultour - specialista na Itálii
Fly & Drive 4* Hotels - PUGLIA A MATERA - 4 NOCI - Consultour - specialista na Itálii
Fly & Drive 4* Hotels - PUGLIA A MATERA - 3 NOCI - Consultour - specialista na Itálii

Další novinkou budou poznávací zájezdy do Apulie s výlety a českým průvodcem! Připravujeme!

​Neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou nabídku nebo více informací!

FLY & DRIVE

Chcete procestovat Itálii po vlastní ose? V tomto případě Vám nabízíme naši novinku Fly & Drive balíčky!

Fly & Drive Hotels 3* - PALERMO

Fly & Drive Hotels 4* - PALERMO

Fly & Drive Hotels 3* - CATANIA

Fly & Drive Hotels 4* - CATANIA

Tento exkluzivní balíček obsahuje letenky tam a zpět do Sicílie, na výběr máte z okolí Catanie, nebo Palerma. Zde na Vás bude čekat pronajatý automobil značky Fiat 500X SUV a můžete se už sami vydat vstříc dobrodružství. Samozřejmostí našeho balíčku je také vhodně zvolený itinerář cesty, abyste stihli za týden navštívit co nejvíce zajímavých míst z Vámi vybrané oblasti. Mimo jiné pro Vás bude po náročném dni připraven vždy dvojlůžkový pokoj v konkrétním hotelu se třemi, nebo čtyřmi hvězdičkami a každé ráno vydatná snídaně, která Vás nabije energií na další cestování po tomto krásném ostrově.

henrique ferreira Er4gxPJpRe8 unsplash

Jediné, o co se budete muset sami postarat, je stravování po zbytek dne, to však nebude žádný problém a s možností svobody vycestovat autem kam se Vám bude chtít je to hračka!

anastasiia rozumna b2f1oQAK uc unsplash

Připravujeme pro Vás průběžně další typy Fly & Drive balíčků, se kterými budete moci poznávat i zbytek Itálie!

Pro více informací nás kontakujte na info@consultour.cz nebo nám zavolejte na +420 775 373 070.

UŽIJTE SI S NÁMI VÍKEND NA SICÍLII I V ZIMĚ

Sicílie láká turisty z celého světa a to po celý rok. Opravdu, můžete zde podniknout spoustu aktivit, ať už je léto nebo zima. Rádi Vám poradíme kam se vydat a zajistíme Vám výlety a zážitky podle Vašich představ! Můžete se třeba vydat na nejvyšší činnou evropskou sopku, procházet se starobylými městy a bloudit v uličkách malebných vesnic, navštívit významné památky a spoustu zajímavých míst. Doporučíme Vám, které restaurace a kavárny stojí za to navštívit, nesmíme totiž opomenout ani gastronomický zážitek, můžete ochutnat kvalitní italskou kuchyni, sicilské speciality a především výborné víno. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

Sicílie v zimě

sicily average monthly rain

Cestovní kancelář na trhu působící již 15 let jako touroperator se specializací na Itálii.Nabízíme více než 300 zimních a 400 letních ubytovacích kapacit. V zimním období nabízíme 21 horských středisek.např.( Marmolada, Val di Sole, Val Di Fiemme, Paganela).V létě zájezdy po celé Itálii včetně ostrovů Elba, Sardínie, Ischia.Ubytování v nejznámnějších italských městech Benátky, Řím, Florencie, Milano, Pisa. V naší nabídce samozřejmě nechybí ani největší italské jezero Lago di Garda, které je oblíbené hlavně milovníky sportů a přírody. Zde nabízíme přes 45 ubytovacích kapacit(hotely, campy, residence, vily). V neposlední řadě také hotely a residence v horských oblastech v letní sezóně, vhodné pro ty, kteří raději tráví aktivní dovolenou(horské tůry, trekking, nordic walking ale i jízda na motorce)

Newsletter

Buďte vždy informováni o akcích, slevách a novinkách z naší cestovní kanceláře