Rimini - Consultour - specialista na Itálii

Rimini

mapka
Rimini je přímořské letovisko s dlouhou turistickou tradicí, která se počítá od roku 1843, kdy zde byly vybudovány první lázně. Dnes je Rimini jedno z nejoblíbenějších letovisek v Evropě, neboť je to město plné života, které svým návštěvníkům kromě 15 km dlouhé a místy až 200 m široké pláže nabízí rušné centrum a bohatý noční život.
Nabízíme Rimini přímým letem z Prahy včetně transferu z letiště/ na letiště. Vše na míru, dle Vašich požadavků.
Vzdálenost z Dolního Dvořiště: 800 km
Vzdálenost z Mikulova: 855 km
Železniční zastávka: Rimini

Výlety, zábava, zajímavosti v okolí:
  • Vodní park Aquafan v Riccione rozkládající se na ploše 90 000 metrů čtverečních. Nabízí nespočet vodních atrakcí a skluzavek všeho druhu. Veliký aquapark s mnoha tobogány, bazény. Součástí parku je:
  • delfinárium Oltremare, kde je k vidění vystoupení delfínů, výstava mořských koníků a zajímavosti o podmořském světě.
  • Fiabilandia v Rivazzurra– zábavní park s atrakcemi a vodními atrakcemi
  • Italia in Miniatura – ve Viserba – tématický zábavní park se zmenšeninami nejvýznamnějších italských památek i přírodních krás, dále tu jsou atrakce např. vodní horská dráha
  • Safari Ravenna - Località Mirabilandia u města Ravenna
  • Mirabilandia -tématický zábavní park a lunapark u města Ravenna (Localitá Mirabilandia). Park se skládá z části Mirabilandia Park o rozloze 30 ha a vodního zábavního parku Mirabilandia Beach o rozloze 10 ha. Jedná se o druhý nejnavštěvovanější zábavní park v Itálii.
  • Atlantica - vodní aquapark v Cesenatico, rodinný vodní aquapark s atrakcemi pro děti, adrenalinovými tobogány, lehátky a herními zónami pro nejmenší děti.
  • Santarcangelo – historické městečko, doporučujeme procházku až na kopec k věži „Torre Campanaria“, dále zde najdete: kostel a klášter, hrad Rocca Malatestiana, muzeum knoflíků (Museo del Bottone), archeologické muzeum, etnografické muzeum, kouzelné náměstí s kašnou, množství typických restaurací, kaváren a obchůdků
  • Verucchio – historické městečko na kopci, s hradem Rocca Malatestiana odkud je úžasný výhled do okolí. Dále zde najdete archeologické muzeum a malé náměstíčko se dvěma kavárnami. Doporučujeme navštívit františkánský konvent, nejstarší v oblasti Emilia Romagna, v kostele najdete malbu ukřižování ze 13. století a v atriu minimálně 700 let starý cypřiš, který možná zasadil sám svatý František z Assisi a vztahuje se k tomu překrásná legenda.
  • San Marino (cca 25 km od Rimini) - prohlídka hitorického městečka, možnost vyjet lanovkou z parkoviště přímo do centra

Hotely v Rimini, to může být i Vaše dovolená 2024 v Itálii. Hotely s velkou slevou pro děti v Rimini. Apartmány v Rimini na vyžádání. Rimini letecky z Prahy.

Newsletter

Buďte vždy informováni o akcích, slevách a novinkách z naší cestovní kanceláře