Sicílie letecky - Consultour - specialista na Itálii

Sicílie letecky

mapka
Sicílie Vám bude vyhovovat, pokud máte rádi klasickou plážovou dovolenou a ještě více v případě, že se Vám líbí kombinace výletů/poznávací dovolené a zároveň koupání v moři. Je tu mnoho úžasných míst k navštívení a hodně dobrot k ochutnání. Zážitky pro Vás máme připravené, sami jsme je nejprve vyzkoušeli. Využijte efektivně čas Vaší dovolené, neztrácejte hodiny hledáním recenzí, porovnáváním cen a hledáním na mapě. Udělali jsme to za Vás. Poradíme, kam zajít na nejlepší zmrzlinu. Pláže jsou na Sicílii rozmanité, nechte si tedy poradit, kde se vykoupete na písečné pláži a kde najdete skalnaté pláže. Rádi Vám uděláme itinerář na cestu a poradíme nejzajímavější místa v okolí.
Letecky přímé lety z Prahy do Catania. Nebo lety z Bratislavy do Trapani nebo z Bratislavy do Palerma či Vídeň-Catania nebo Vídeň-Palermo nebo Wroclaw-Palermo nebo Krakow-Palermo. Na vyžádání u nás.

S rozlohou 25 709 km2 je Sicílie největším ostrovem Itálie. Již před staletími byla nazývána „ostrovem Slunce“ a charakteristické je pro ni subtropické podnebí s horkými léty a mírnými zimami. Jedinečná krása krajiny, pěkné pláže, množství cenných antických památek, mezi nimiž vynikají zachovalé řecké chrámy i originální stavby z normanského období, činí Sicílii turisticky velmi vyhledávanou oblastí po celý rok. Sicílie je největším ostrovem ve Středomoří a zároveň největším a nejjižnějším regionem v Itálii.


Výlety pro ubytované v okolí Taorminy:
Etna 4x4 a degustace vína
Etna a soutěska Alcantara
Hora Etna
Isolabella malá PLAVBA
Lekce vaření v Taormině
Ostrov Lipari a Vulcano
Panarea Stromboli
Západ Slunce na Etně
Výlet za dědictvím Syrakus
Za kmotrem na Sicílii
Prohlídka města Catania s průvodcem
Taormina, Castelmola, Isolla Bella s průvodcem
Savoca, Forza d´Agro s průvodcem
Etna na elektrokole
Treking na Etně
Paragliding Taormina a okolí
Výlet do města Syrakusy - Siracusa
Výlet do Pantalica

Výlety pro ubytované v okolí Cefalú:

Castelbuono a ochutnávka vín
Cefalú lodní výlet po pobřeží
Dobrodružství na horách Madonie
Hora Etna a Taormina
Chrámy Agrigento a Scala dei Turchi
Ostrov Lipari a Vulcano z Cefalú a okolí
Palermo a Monreale
Panarea a Stromboli z Cefalú a okolí

Máte zájem o severní/severozápadní Sicílii? Zajistíme Vám zájezd na míru s letem Praha-Catania nebo Bratislava-Trapani nebo Bratislava-Palermo nebo Vídeň-Palermo nebo Wroclaw-Palermo nebo Krakow -Palermo.
Ozvěte se na info@consultour.cz . Navštivte s námi Cefalu, Campofelice, San Vito, Erice, Custonacci, Tonara di Bonaggia a další skvělá místa na severu ostrova

Letecké zájezdy na Sicílii, letecké poznávací zájezdy, Fly and Drive programy.
Výlety na Sicílii? Itinerář cesty na Sicílii? Nabízíme, rádi Vám zařídíme výlet na Etnu, do soutězky Alcantara či na Liparské ostrovy.
Napište nám na info@consultour.cz nebo volejte 775373070.
MAPA:
mapa Sicílie GoogleMaps

Newsletter

Buďte vždy informováni o akcích, slevách a novinkách z naší cestovní kanceláře