Lignano - Consultour - specialista na Itálii

Lignano

mapka

Lignano patří již přes 30 let k nejoblíbenějším severoitalským přímořským letoviskům a to především díky malé vzdálenosti od hranic s ČR. Lignano nabízí svým návštěvníkům nepřeberné množství vyžití a je tím pravým místem jak pro strávení klidné rodinné dovolené s dětmi, tak pro pohodovou dovolenou s přáteli. Lignano naleznete v italském kraji zvaném Benátsko. Známé lázeňské středisko Lignano leží na poloostrově, který se rozpíná od řeky Tagliamenta až na hranici mezi Veneto a Friuli. Lignano je rozděleno na tři odlišné části. Lignano v sobě skrývá „tři odlišná městečka“. Všechna tři jsou pak spojena 8 km dlouhou pláží se zlatavým pískem a čistým mořem.
Apartmány na severu Itálie v Lignano, to může být Vaše dovolená v Itálii. Nabízíme také hotely v Lignano.

Psí pláže již v dnešní době nejsou ničím ojedinělým a pokud i Vy patříte mezi cestovatele, kteří neradi nechávají své psí mazlíčky doma, máme pro Vás dobré zprávy. Níže nalezne užitečné informace a seznam pláží, kde budete vítáni i s Vašimi pejsky a kde jim kromě přístupu na pláž bude nabídnuta i velmi široká škála dalších služeb.

BAU beach - Lignano Sabbiadoro
Tato psí pláž je jako jedna z mála zdarma, nachází se v lokalitě Punta Faro a podmínkou pro vstup jsou platná standardní očkování a vodítko. Je nutné zajistit psům vlastní stínění (slunečník, stan...), k dispozici je zdroj vody. Více informací o této bezplatné pláži naleznete ZDE.


doggy beach lignano logo

DOGGY BEACH - Lignano
Doggy Beach se nachází v lokalitě Lungomare Marin v blízkosti plážové kanceláře číslo 1, přibližně 250 metrů od červeného majáku, směrem na Terazza a Mare. V blízkosti pláže najdete několik parkovacích míst podél přilehlé Via Timavo a před kasárnami Guardia di Finanza v Lignano Sabbiadoro. Více informací o cenách vstupného a nabízených službách se dozvíte kliknutím na logo.


sunny pet beach lignano logo

SUNNY PET BEACH - Lignano
Tato psí pláž se nachází v blízkosti plážové kanceláře č. 19 (Bagno Sabbiadoro) a k dispozici pro Vaše čtyřnohé přátele nabízí oplocené slunečníky, lehátka, sprchy, misky a vodítka, také prostor pro agility pro samoobslužné stříhání psů. Více informací k dispozici ZDE.


LA SPIAGGIA DI DUKE - Lignano Riviera
Nová psí pláž, přístup na ni je z ulice Corso delle Nazioni 110, na úrovni restaurace "Alla Vecchia Finanza". Podmínky pro vstup na tuto psí pláž jsou stejné, jako u jiných, psi musí mít v platnosti standradní očkování a musí být čipovaní, poivnné je mít i náhubek, který psi nemusí mít nasazený, ale musí ho mít k dispozici v případě potřeby. Další užitečné informace a ceník služeb platný pro rok 2022 naleznete v tomto ODKAZU.

Newsletter

Buďte vždy informováni o akcích, slevách a novinkách z naší cestovní kanceláře