Cestovní kancelář Consultour

Naše cestovní kancelář, založená již v roce 1995, se specializuje především na pobyty v Itálii. Nabízíme celé italské pobřeží včetně ostrovů (Sardegna, Ischia, Elba, Sicílie), lyžařské pobyty v italských dolomitech (Val di Sole, Madonna di Campiglio, Paganella, Folgaria, San Martino di Castrozza, Val di Fiemme, Tre Valli, Marmolada/Arabba, Civetta, Cortina d’Ampezzo, Sappada, Alta Valtellina, Bormio, Livigno,Val ď Aosta ,Val Gardena, Kronplatz, Val Pusteria, Alta Badia a řada dalších) a u jezera Lago di Garda. V naší nabídce je zahrnuto ubytování v hotelech, apartmánech, rezidenčních komplexech a kempech.

Kromě klasických pobytů zajišťujeme také ubytování ve městech (tranzitní ubytování) na 1 a více nocí po celé Itálii v hotelech různých katagorií.
Za posledních 5 let patříme mezi největší touroperátory se zaměřením na lyžování v italských Alpách. Náš tým Vám nabídne ubytování ve více než 600 ubytovacích letních kapacitách a 600 ubytovacích zimnich kapacitách.

Počet klientů naší cestovní kanceláře rok od roku neustále roste i díky více než tisícovce prodejců/cestovních agentur v České i Slovenské republice.
Hlavním cílem naší CK je poskytnout co nejkvalitnější služby za dostupné ceny a reagovat co nejrychleji na přání zákazníka. V případě nadstandardního požadavku na ubytování nebo na místo pobytu mimo naši nabídku nás neváhejte kontaktovat. Vždy se vynasnažíme zajistit vám ubytování kdekoliv a kdykoliv. Největší radostí jsou pro nás spokojení klienti, kteří se k nám rádi vracejí. Velice se těšíme i na Vás jako naše budoucí zákazníky.