Livigno

mapka
LIVIGNO

SKIMAPA LIVIGNO ve vysokém rozlišení

Livigno je horské městečko, které se nachází v srdci Alp na severu Itálie, v nejsevernější části Lombardie, regionu Itálie.
Livigno se rozkládá ve 12 km dlouhém údolí ve středu Alp v nadmořské výšce 1816 m v blízkosti švýcarských hranic. Je obklopeno národními parky Stelvio a Engadina, poblíž známého švýcarského střediska St. Moritz.

S přepravní kapacitou 46.500 lyžařů za hodinu a skvělými sněhovými podmínkami až do konce dubna se řadí mezi špičky italského lyžování. Na 110 km dokonale upravovaných značně širokých sjezdových tratích si přijdou na své špičkoví lyžaři i méně zdatní začátečníci. 2/3 lyžařského areálu tvoří jižní svah zvaný Carosello a severní svah je nazýván Motollino (více než 35 kilometrů sjezdovek ideálních pro jízdu ve volném terénu). Oba svahy jsou snadno dostupné skibusem, který je v rámci lyžařské permanentky zdarma. Skipas Alta Valtellina platí i na Bormio a St. Caterinu, kam můžete k dopravě opět využít místní skibus.
Doporučujeme mladým skupinkám, které chtějí strávit týden nejen skvělého lyžování, ale na rozdíl od ostatních středisek zde mohou navštívit diskotéky a bary, které jsou soustředěny v centru na 2 km dlouhé pěší zóně. Jako bezcelní zóna po celém městě nabízí především výhodné ceny benzínu, alkoholu, parfumerie a spotřební elektroniky.

Lyžování Livigno 2021. Pojeďte s námi do jednoho z nejoblíbenějších středisek pro lyžování v Itálii 2020/2021. Ubytování Livigno. Apartmány Livigno.
Livigno apartmány. Livigno hotely. Livigno ubytování u sjezdovky. Livigno ubytování apartmány. Livigno ubytování 2021. Free ski Livigno. Ubytování v Livignu. Apartmány v Livignu.

Vzdálenosti mezi středisky:
Bormio - Livigno - 25 km
Livigno - Trepalle - 7 km
Cesta: Praha - München - Innsbruck - Landeck - Zernez
Livigno - Bormio - Santa Caterina (720 km z Prahy)

Nadmořská výška: 1.800 - 2.900 m
Počet sjezdovek: 29 modrých, 37 červených, 10 černých
od 05.06.2021 - 8 dní
strava: vlastní ubytování: rezidence doprava: vlastní
od 13 300 Kč

Dům se nachází na klidném a slunném místě ve via Canton nedaleko centra a lanovky Cassana. Vybavení a služby: parkoviště Ubytování: TRILO 6 - v přízemí, třípokojový apartmán složený z kuchyňského koutu…

od 05.06.2021 - 8 dní
strava: vlastní ubytování: apartmán doprava: vlastní
od 15 000 Kč

Casa Verde se nachází ve Via Domenion, na začátku pěší zóny a v dosahu barů, restaurací a obchodů. Vybavení a služby: parkoviště, wi-fi Ubytování: BILO 4/5 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvoulůžkovým…

od 05.06.2021 - 8 dní
strava: vlastní ubytování: chalet doprava: vlastní
od 23 300 Kč

Nedávno postavený chalet ve Via Saroch vzdálený cca 300 metrů od centra města. Vybavení a služby: parkoviště, wi-fi Ubytování: TRILO 6 - v přízemí, cca 70 m2, obývací pokoj s gaučem pro dvě osoby, ložnice…PHOTO ARCHIVE: APT LIVIGNO