Livigno - Consultour - specialista na Itálii

Livigno

mapka
LIVIGNO

SKIMAPA LIVIGNO ve vysokém rozlišení

Livigno je horské městečko, které se nachází v srdci Alp na severu Itálie, v nejsevernější části Lombardie, regionu Itálie.
Livigno se rozkládá ve 12 km dlouhém údolí ve středu Alp v nadmořské výšce 1816 m v blízkosti švýcarských hranic. Je obklopeno národními parky Stelvio a Engadina, poblíž známého švýcarského střediska St. Moritz.

S přepravní kapacitou 46.500 lyžařů za hodinu a skvělými sněhovými podmínkami až do konce dubna se řadí mezi špičky italského lyžování. Na 110 km dokonale upravovaných značně širokých sjezdových tratích si přijdou na své špičkoví lyžaři i méně zdatní začátečníci. 2/3 lyžařského areálu tvoří jižní svah zvaný Carosello a severní svah je nazýván Motollino (více než 35 kilometrů sjezdovek ideálních pro jízdu ve volném terénu). Oba svahy jsou snadno dostupné skibusem, který je v rámci lyžařské permanentky zdarma. Skipas Alta Valtellina platí i na Bormio a Santa Caterinu, kam můžete k dopravě opět využít místní skibus.
Livigno doporučujeme také mladým skupinkám přátel, které chtějí strávit týden nejen skvělého lyžování, ale na rozdíl od ostatních středisek zde mohou navštívit diskotéky a bary, které jsou soustředěny v centru na 2 km dlouhé pěší zóně. Livigno je bezcelní zóna a po celém městě najdete především výhodné ceny benzínu, alkoholu, parfumerie a spotřební elektroniky.

Lyžování Livigno 2024. Pojeďte s námi do jednoho z nejoblíbenějších středisek pro lyžování v Itálii 2023/24. Ubytování Livigno. Apartmány Livigno. Ubytování v Livignu. Apartmány v Livignu. Livigno apartmány. Livigno hotely. Livigno ubytování u sjezdovky. Livigno ubytování apartmány. Livigno ubytování 2024. Free ski Livigno. Skipas zdarma ve free ski. Lyžování v Livignu 2024. Lyžování s dětmi v Itálii. Lyžování s dětmi v Livigno. Apartmány pro rodiny Livigno. Apartmány u sjezdovky Livigno. Apartmány v centru Livigno. Středisko pro rodiny s dětmi v Itálii. Ubytování pro děti Livigno. Ubytování u sjezdovky Livigno. Free ski lyžování se skipasem zdarma.

Vzdálenosti mezi středisky:
Bormio - Livigno - 25 km
Livigno - Trepalle - 7 km
Cesta: Praha - München - Innsbruck - Landeck - Zernez
Livigno - Bormio - Santa Caterina (720 km z Prahy)

Nadmořská výška: 1.800 - 2.900 m
Počet sjezdovek: 29 modrých, 37 červených, 10 černýchPHOTO ARCHIVE: APT LIVIGNO

Newsletter

Buďte vždy informováni o akcích, slevách a novinkách z naší cestovní kanceláře