Livigno - Consultour - specialista na Itálii

Livigno

mapka
LIVIGNO

SKIMAPA LIVIGNO ve vysokém rozlišení

Livigno je horské městečko, které se nachází v srdci Alp na severu Itálie, v nejsevernější části Lombardie, regionu Itálie.
Livigno se rozkládá ve 12 km dlouhém údolí ve středu Alp v nadmořské výšce 1816 m v blízkosti švýcarských hranic. Je obklopeno národními parky Stelvio a Engadina, poblíž známého švýcarského střediska St. Moritz.

S přepravní kapacitou 46.500 lyžařů za hodinu a skvělými sněhovými podmínkami až do konce dubna se řadí mezi špičky italského lyžování. Na 110 km dokonale upravovaných značně širokých sjezdových tratích si přijdou na své špičkoví lyžaři i méně zdatní začátečníci. 2/3 lyžařského areálu tvoří jižní svah zvaný Carosello a severní svah je nazýván Motollino (více než 35 kilometrů sjezdovek ideálních pro jízdu ve volném terénu). Oba svahy jsou snadno dostupné skibusem, který je v rámci lyžařské permanentky zdarma. Skipas Alta Valtellina platí i na Bormio a Santa Caterinu, kam můžete k dopravě opět využít místní skibus.
Livigno doporučujeme také mladým skupinkám přátel, které chtějí strávit týden nejen skvělého lyžování, ale na rozdíl od ostatních středisek zde mohou navštívit diskotéky a bary, které jsou soustředěny v centru na 2 km dlouhé pěší zóně. Livigno je bezcelní zóna a po celém městě najdete především výhodné ceny benzínu, alkoholu, parfumerie a spotřební elektroniky.

Lyžování Livigno 2023. Pojeďte s námi do jednoho z nejoblíbenějších středisek pro lyžování v Itálii 2022/2023. Ubytování Livigno. Apartmány Livigno. Ubytování v Livignu. Apartmány v Livignu. Livigno apartmány. Livigno hotely. Livigno ubytování u sjezdovky. Livigno ubytování apartmány. Livigno ubytování 2023. Free ski Livigno. Skipas zdarma ve free ski. Lyžování v Livignu 2022/23. Lyžování s dětmi v Itálii. Lyžování s dětmi v Livigno. Apartmány pro rodiny Livigno. Apartmány u sjezdovky Livigno. Apartmány v centru Livigno. Středisko pro rodiny s dětmi v Itálii. Ubytování pro děti Livigno. Ubytování u sjezdovky Livigno. Free ski lyžování se skipasem zdarma.

Vzdálenosti mezi středisky:
Bormio - Livigno - 25 km
Livigno - Trepalle - 7 km
Cesta: Praha - München - Innsbruck - Landeck - Zernez
Livigno - Bormio - Santa Caterina (720 km z Prahy)

Nadmořská výška: 1.800 - 2.900 m
Počet sjezdovek: 29 modrých, 37 červených, 10 černých
Hotel Intermonti **** - Livigno
od 02.12.2023 - 8 dní
strava: polopenze ubytování: hotel **** doprava: vlastní
od 20 700 Kč

Oblíbený a velmi dobře známy hotelový komplex Intermonti se nachází v klidnější části Livigna v oblasti Mottoliono a kormě komplexních služeb, které uspokojí i náročnější klientelu nabízí také možnost…

Hotel Capriolo*** - Livigno
od 02.12.2023 - 5,8 dní
strava: polopenze ubytování: hotel *** doprava: vlastní
od 10 600 Kč

Vysoce komfortní hotel s krásným wellness centrem a bazénem v centru oblasti San Rocco. Hotel je nedaleko sjezdovek a v okolí najdete obchody, restaurace a bary. Vybavení a služby: vstupní hala s recepcí,…

Rezidence Chalet Florin - Livigno
od 25.11.2023 - 8 dní
strava: vlastní ubytování: rezidence doprava: vlastní
od 9 300 Kč

Chalet v tradičním alpském stylu se nachází v zóně San Rocco, v ulici Via Florin. K dispozici jsou dva apartmány se samostatnými vchody. Jen 50 m od domu se nachází vlek Amerikan, kterým se dostanete k…PHOTO ARCHIVE: APT LIVIGNO