Paganella - Consultour - specialista na Itálii

Paganella

mapka
PAGANELLA

SKIMAPA PAGANELLA ve vysokém rozlišení
Nadmořská výška: 1.000 - 2.125 m

Paganella se nachází v regionu Trentino - v oblasti bohaté na tradice, která je v létě rájem pro horolezce a v zimě nabízí možnosti pro lyžařské nadšence.
Plošina Altopiano, kde leží lyžařská střediska Andalo, Molveno a Fai della Paganella, se rozprostírá na úpatí Dolomiti Brenta. Tato oblast vzdálená 20 km od sjezdu z dálnice, s jeho nejvyšším vrcholem Paganella (2.125 m), je oblíbená u středně náročných lyžařů a vhodná především pro rodiny s dětmi.
Černá sjezdovka v Paganella je oficiálním tréninkovým místem národního lyžařského týmu USA a jeho hvězd Bode Miller a Ted Ligety. V Paganella zažijete velice příjemnou a poklidnou sportovní atmosféru a navíc můžete v odpoledních nebo večerních hodinách navštívit bazén a zimní stadion v Andalu. Hodinová přepravní kapacita je v Paganelle cca 25.000 osob. Nachází se zde cca 10 km běžeckých tratí (cross-country), které nabízejí milovníkům tohoto sportu nezapomenutelné zážitky z přírody Dolomiti Brenta.
V Andalo u lanovky je placené parkoviště 6€/den (7-19 hod.)/ 0,90€/hod. - ceny pro majitele skipasu.

Dále najdete v Paganella snowpark Dosson.
V Andalu najdete Acqua In – veřejný bazén a wellness centrum. Vybavení: 25 m dlouhý bazén s 8 dráhami, malý vyhřívaný bazén a hydromasáží, tobogán, sauna, solarium, salón krásy (masáže apod.).

Počet sjezdovek: 10 modrých, 12 červených, 1 černá

Lyžování Paganella 2024. Hotely Paganella. Hotely Andalo. Apartmány Andalo a Molveno. Lyžování pro rodiny s dětmi v Itálii. Ubytování Paganella 2024. Středisko pro lyžování s dětmi. Sjezdovky pro děti v Itálii. Mírné sjezdovky pro děti. Lyžování s dětmi Paganella. Kam jet lyžovat s dětmi do Itálie. Lyžování v Itálii vhodné pro děti. Paganella 2024PHOTO ARCHIVE: TOURIST BOARD PAGANELLA

Newsletter

Buďte vždy informováni o akcích, slevách a novinkách z naší cestovní kanceláře