Arabba - Consultour - specialista na Itálii

Arabba

mapka
ARABBA

SKIMAPA ARABBA ve vysokém rozlišení

Lyžařské středisko Arabba je se 63 km sjezdovek a 27 moderními vleky jedním z nejznámějších středisek Dolomiti Superski. Arabba spadá i do lyžařské stezky Sella Ronda, která spojuje Passo Campolongo, Gardena, Sella a Passo Pordoi. Malebné městečko Arabba, v jazyce ladin řečené „Reba“, ležící na úpatí masivu Sella, Pordoi a Campolongo, je perfektně umístěné v jedné z nejúžasnějších lyžařských oblastí na světě, Sellaronda. Díky své poloze v srdci Dolomit v nadmořské výšce 1602 m.n.m. je jedním z nejideálnějších míst k prožití nezapomenutelné zimní i letní dovolené. Areál zahrnuje střediska Marmolada, Tre Valli Falcade a SkiCivetta.

Lyžařská oblast Arabba - Marmolada - Malga Ciapela v komplexu Dolomiti Superski prošla v posledních letech výrazným vývojem a dnes je považována za jednu z těch nejzajímavějších.
Arabba (1 600 m) na známém okruhu Sella Ronda (velmi dobré terénní možnosti pro střední i zdatné lyžaře), uspokojí jak začátečníky, tak i náročné.

GIRO DELLA GRANDE GUERRA = Okruh první světové války
Tento lyžařský okruh vede kolem Col di Lana, který je symbolem a svědkem krutých bitev za 1. světové války. Vede kolem mnoha vojenských stanovišť a průchodů s nádherným výhledem. 40-ti kilometrový výlet je vhodný i pro středně zdatné lyžaře a je možno jej absolvovat jak ve směru hodinových ručiček (fialové značky), tak i v opačném směru (po modré), ale určitě ta více fascinující a zároveň náročnější je druhá varianta. Muzeum 1. velké války (1915- 1918) naleznete v 2.950 m ve stanici lanovky Serauta.

Lyžování ve Marmolada. Lyžování Arabba. Apartmány Marmolada. Apartmány Arabba. Apartmány Sella Ronda. Lyžování Sella Ronda 2024. Marmolada-Arabba apartmány. Marmolada lyže 2024. Arabba lyže 2024. Marmolada ubytování. Arabba ubytování. Hotely Marmolada. Hotely Arabba. Skipasy Marmolada 2024. Skipasy Arabba 2023. Skipasy Sella Ronda 2024.
Skipas Dolomiti Superski v € 2023 2024

SKIPAS DOLOMITI SUPERSKI - 4/5/6 DNÍ
- platný v těchto lyžařských oblastech - Val di Fassa/Carezza, Alpe Lusia/San Pellegrino, Val Gardena/Alpe di Siusi, Plan de Corones/Kronplatz, Alta Badia, Arabba/Marmolada, Civetta, Drei Zinnen/3 Cime Dolomiti, Val di Fiemme/Obereggen, San Martino di Castrozza/Passo Rolle, Gitschberg Jochtal/Brixen, Cortina D'Ampezzo, Seiser Alm
děti do 8 let (narozené po 01/01/2016 až 2020) - tyto děti v doprovodu rodinného příslušníka mají nárok na skipas se stejnou platností zdarma, nabídka platí v poměru 1 dospělý skipas: 1 dětský zdarma a je vyžadován doklad prokazující věk dítěte
junior - narozený po 01/01/2008 až 2015
senior - narozený před a včetně 1958

Newsletter

Buďte vždy informováni o akcích, slevách a novinkách z naší cestovní kanceláře