Arabba - Consultour - specialista na Itálii

Arabba

mapka
ARABBA

SKIMAPA ARABBA ve vysokém rozlišení

Lyžařské středisko Arabba je se 63 km sjezdovek a 27 moderními vleky jedním z nejznámějších středisek Dolomiti Superski. Arabba spadá i do lyžařské stezky Sella Ronda, která spojuje Passo Campolongo, Gardena, Sella a Passo Pordoi. Malebné městečko Arabba, v jazyce ladin řečené „Reba“, ležící na úpatí masivu Sella, Pordoi a Campolongo, je perfektně umístěné v jedné z nejúžasnějších lyžařských oblastí na světě, Sellaronda. Díky své poloze v srdci Dolomit v nadmořské výšce 1602 m.n.m. je jedním z nejideálnějších míst k prožití nezapomenutelné zimní i letní dovolené. Areál zahrnuje střediska Marmolada, Tre Valli Falcade a SkiCivetta.

Lyžařská oblast Arabba - Marmolada - Malga Ciapela v komplexu Dolomiti Superski prošla v posledních letech výrazným vývojem a dnes je považována za jednu z těch nejzajímavějších.
Arabba (1 600 m) na známém okruhu Sella Ronda (velmi dobré terénní možnosti pro střední i zdatné lyžaře), uspokojí jak začátečníky, tak i náročné.

GIRO DELLA GRANDE GUERRA = Okruh první světové války
Tento lyžařský okruh vede kolem Col di Lana, který je symbolem a svědkem krutých bitev za 1. světové války. Vede kolem mnoha vojenských stanovišť a průchodů s nádherným výhledem. 40-ti kilometrový výlet je vhodný i pro středně zdatné lyžaře a je možno jej absolvovat jak ve směru hodinových ručiček (fialové značky), tak i v opačném směru (po modré), ale určitě ta více fascinující a zároveň náročnější je druhá varianta. Muzeum 1. velké války (1915- 1918) naleznete v 2.950 m ve stanici lanovky Serauta.

Lyžování ve Marmolada. Lyžování Arabba. Apartmány Marmolada. Apartmány Arabba. Apartmány Sella Ronda. Lyžování Sella Ronda 2021. Marmolada-Arabba apartmány. Marmolada lyže 2021. Arabba lyže 2021. Marmolada ubytování. Arabba ubytování. Hotely Marmolada. Hotely Arabba. Skipasy Marmolada 2021. Skipasy Arabba 2021. Skipasy Sella Ronda 2021.
Hotel Portavescovo *** - Arabba
  • V centru
  • Wellness centrum
  • Sauna
od 26.11.2023 - 5,6,8 dní
strava: polopenze ubytování: hotel *** doprava: vlastní
od 7 000 Kč

Hotel se nachází v centru Arabby - mezinárodního lyžařského střediska v srdci Dolomit. Je na skvělém místě nedaleko vleků. Vybavení a služby: recepce, restaurace a bar, piano bar, taverna, společenská…

Rezidence Baita Antlia - Arabba
  • Sauna
  • S bazénem
  • Pro děti
od 02.12.2023 - 8 dní
strava: vlastní ubytování: rezidence doprava: vlastní
od 18 900 Kč

Rezidence je umístěná naproti lanovce Porta Vescovo, ideální místo pro start na okruh Sellaronda. Vybavení a služby: recepce, bar, * menší bazén, sauna, turecká lázeň, finská sauna, solárium, fitness centrum,…

Hotel Garni Bellavista *** - Arabba
  • Sauna
od 02.12.2023 - 4,5,6,8 dní
strava: snídaně ubytování: hotel *** doprava: vlastní
od 3 600 Kč

Tento hotel se nachází nad centrem vesničky Arabba a mimo jiné nabízí svým hostům překrásný výhled na údolí. Vybavení a služby: recepce, společenská místnost s TV, * sauna, parkoviště, lyžárna - hosté…