San Martino di Castrozza - Consultour - specialista na Itálii

San Martino di Castrozza

mapka
SAN MARTINO DI CASTROZZA

Jihozápadní ostrůvek Dolomit je pro nás jedním z nejhůře dostupných a ne zrovna velkých středisek. Přesto – ani malé, ani velké – hotelové městečko San Martino di Castrozza mile překvapí podařenou směsí sjezdovek všech obtížností, v níž nechybí členité tratě ani přehledné magistrály. Úžasná je scenérie rozeklané skalní skupiny Pale, tyčící se přímo nad městem.
Jedna z nejoblíbenějších lokalit pro free ride lyžování v Itálii! Doporučujeme.
San Martino di Castrozza je alpské středisko, které spadá pod obce Tonadico a Siror. Městečko se nachází na úpatí pohoří Pale di San Martino v nadmořské výšce 1 450 metrů. Můžete si zde všimnout hustých lesů a rozlehlých pastvin, které tomuto místu dodávají krásnou atmosféru. Nachází se zde také několik dolomitských vrcholů jako například Cimon della Pala, Vezzana, Rosetta a Sass Mao. Středisko je známé turistikou už od počátku 19. století.
San Martino je významné lyžařské středisko, které nabízí cca 60 km sjezdovek. Lanovky Vám také umožní dostat se na náhorní plošinu zvanou Altopiano delle Pale, která se nachází v nadmořské výšce 2 700 metrů. Zde si můžete užívat nádherný výhled na hory a přírodu, která je zde opravdu úžasná.

Celkem 60 km sjezdovek. Nadmořská výška : 1467-2383 m n.m.
Areály: Tognola/Ces. Passo Rolle, Col Verde, Prá Nasse, Passo Cereda


PHOTO ARCHIVE: © APT SAN MARTINO

Newsletter

Buďte vždy informováni o akcích, slevách a novinkách z naší cestovní kanceláře