Monte Bondone - Consultour - specialista na Itálii

Monte Bondone

mapka
MONTE BONDONE
Menší středisko se svojí letitou tradicí je ve velké míře doporučováno rodinám s dětmi nebo pro středně pokročilé lyžaře.Je zde i jedna z nejdelších sjezdovek v oblasti Trentino - sjezdovka "GRAN PISTA" dlouhá 3,5 km s převýšením 800 m.
Sjezdovky jsou zde z 90% uměle zasněžovány včetně snowparku s cca 5 m vysokou U-rampou. Hodinová přepravní kapacita je 5835 lyžařů.
Z vrcholu Palou se Vám za vydařeného počasí otevře pohled na nádhernou scenérii hor Adamello až po Dolomiti Fassa a rovněž můžete vidět Gruppo di Brenta až po Lagorai. Výhodou střediska je samozřejmě i snadná dostupnost města Trento, kam si můžete po lyžování odskočit za zábavou či procházkou v historickém centru města.
Nadm. výška 1 184 m - 2 090 m
Cesta z Prahy 760 km
Praha - München - autostráda A22 Brennero - Modena - sjezd z dálnice Trento centro (15 km) - Monte Bondone

Folgaria - Lavarone - 10 km
Malebné horské městečko Folgaria je situováno v předhůří italských Dolomit mezi městy Trento a Rovereto, necelých 15 km od dálnice. Toto středisko je finančně velmi přijatelné v porovnání počtu km lyžařských tratí a nabízených služeb. Lákadlem je také návštěva historického centra Folgaria plné obchůdků a kaváren. V blízkém okolí se nacházejí lyžařská centra Francolino, Fondo Piccolo, Serrada, Lavarone, Fondo Grande, která jsou propojena skibusy. Sjezdové tratě jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pro zkušené lyžaře. Doporučejeme i rodinám s malými dětmi, které nestráví celý den lyžováním. Nezapomíná se ani na běžkaře, na které v okolí čekají 3 areály s 80 km bílých stop (Passo Coe).
Dále najdete ve Folgaria snowparky: Mazinga Park (400 m dlouhý, převýšení 100 m) a Jurassik Snowpark (810 m dlouhý, převýšení 131 m)
"sans-serif"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; color:black;mso-fareast-language:CS'>
Burton Progression snowpark Burton Progression snowpark se nachází na svahu Scoiattolo a byl navržen speciálně pro začátečníky.Vybavení: tables, boxes, zábradlí, atd. Park dlouhý 100 m se udržuje denně a je vhodný pro snowboardisty a freestyle lyžaře.

VIDEO:

monte bondone video 2 2022


monte bondone video 2022


monte bondone video 3 2022

FOTOGALERIE: