Bormio - Consultour - specialista na Itálii

Bormio

mapka
BORMIO

SKIMAPA BORMIO ve vysokém rozlišení

1.200 - 2.950 m

Bormio je jedno z nejznámějších lyžařských středisek v Itálii. Turisté přicházejí hlavně kvůli mistrovství světa ve sjezdovém lyžování, malebnému městečku s italským stylem a termálním lázním.
Lyžařské středisko Bormio lze rozdělit na část u města Bormio s vrcholem Cima Bianca a vzdálenější Santa Caterina. Zajímavostí je, že právě v údolí Bormia se scházejí 3 údolí: Valfurva, Valdidentro a Valdisotto. Centrem všeho dění je pěší zóna v Bormiu tzv. Via Roma s mnoha obchody, bary a restauracemi, kam můžete po lyžování vyrazit.
Bormio, vzdálené 12 km od Santa Cateriny, 7 km od Isolaccii a 25 km od Livigna, je nazýváno srdcem Alta Valtelliny. Nabízí nádherné lyžařské terény (jedna z nejdelších sjezdových tratí měří 20 km s převýšením 1780 m), procházky po starém městě, termální prameny, stylové hospůdky a díky nadmořské výšce i výborné sněhové podmínky.

Kromě termálních pramenů je v Bormiu možné navštívit také „Bormio Terme“ - krytý komplex s masážemi, saunou a termálním bazénem s vodou o teplotě až 38 oC, zimní stadión, sportovní halu. Bormio se podle odborníků řadí na první místa v Evropě v náročnosti sjezdových tratí.

Lyžování Bormio 2021. Apartmány Bormio 2021. Hotely v Bormiu. Ubytování v Bormiu 2021. Hotely Bormio 2021. Lyžařské zájezdy Bormio. Skipasy Bormio 2021.

Počet sjezdovek: 19 modrých, 28 červených, 4 černé
od 28.11.2021 - 8 dní
strava: snídaně ubytování: hotel *** doprava: vlastní
od 29 500 Kč

Rodinný hotel nabízí ubytování se snídaní v blízkosti historického centra městečka Bormio a pouhých 50 m od sjezdovky. Vybavení a služby: recepce, restaurace, bar, lobby s TV, úschovna lyží, * malé wellness…

od 27.11.2021 - 8 dní
strava: vlastní ubytování: rezidence doprava: vlastní
od 13 300 Kč

Chalet Alberti se skládá ze dvou sousedících budov, které jsou od sebe vzdáleny 30 m a nacházejí se v tiché a slunné oblasti 5 min. od centra města. Vybavení apartmánů: v apartmánech s vlastním soc. zařízením…

od 04.12.2021 - 3,5,8 dní
strava: polopenze ubytování: hotel *** doprava: vlastní
od 6 000 Kč

Hotel Derby se nachází jen 50 m od lanovky a je tedy ideálním místem pro lyžařskou dovolenou. Klientům je k dispozici nové wellness centrum s bazénem, kde mohou po náročném dni relaxovat. Vybavení a služby:…

PHOTO ARCHIVE: Associazione Promozione Turistica Bormio Marketing