Marina di Grosseto - Consultour - specialista na Itálii

Marina di Grosseto

mapka
Marina di Grosetto je malé, ale oblíbené letovisko situované na jihu Toskánska u pobřeží Tyrhénského moře. V okolí se rozprostírá hustý piniový les a nedotčená příroda. Na své si zde tak přijdou milovníci relaxace na pláži, ale také lidé vyznávající aktivní turistiku. Letovisko poskytuje turistům dostatečné a kvalitní zázemí a má také všechny předpoklady pro prožití klidné a hezké dovolené.
Hlavním lákadlem je dlouhá písečná pláž s pozvolným svažováním do moře. Vyhledávají ji především rodiny s malými dětmi, ale také méně zdatní plavci. Vyzkoušet zde můžete celou řadu nejrůznějších vodních sportů. Za poplatek máte možnost si zapůjčit lehátka a slunečníky. V centru letoviska na vás čeká nespočet restaurací s chutnými italskými pokrmy. Na každém kroku narazíte na obchůdky a krámky se suvenýry. O večerní zábavu se pak postará několik barů, klubů a diskoték.
Sportovně založení jedinci mohou využívat moderní dráhu pro kolečkové brusle, nebo za poplatek tenisové kurty a minigolf. Díky propojení se sousedním letoviskem Principia se vytvořila pěkná promenáda vedoucí borovicovým parkem, která je vhodná pro cykloturistiku i jogging.