Baia Sardinia - Consultour - specialista na Itálii

Baia Sardinia

mapka

Oblast Smaragdového pobřeží – Costa Smeralda patří k těm nejexkluzivnějších na ostrově. Pobřeží se zálivem je situováno na severovýchodě ostrova a přitahuje návštěvníky nejen nádhernými plážemi s bílým pískem, ale také romantickými zátokami, skalisky vyčnívajícími z moře a jedinečnou okolní přírodou. Záliv je obklopen pahorky, které ho chrání před větrem a nepříznivými klimatickými podmínkami. Na jednom z pahorků se tyčí malebný kostelík Nostra Signora de su Monte.
Právě na Smaragdovém pobřeží se na vyvýšenině nachází turisticky vyhledávané letovisko Baia Sardinia. Leží v zálivu Golfo di Arzachena a je odtud krásný výhled na ostrov Caprera a Madalena. Baia Sardinia je poměrně živé prázdninové středisko plné barů, restaurací, kaváren, hospůdek a obchůdků s nejrůznějším zbožím. Pokud jste milovníky rušného nočního a společenského života, tak je Baia Sardinia určená právě pro vás.

  • Nápoje v ceně
  • Slevy na děti
od 07.08.2021 - 8 dní
strava: polopenze ubytování: hotel *** doprava: vlastní
od 11 400 Kč

Hotel Villaggio Cala Bitta se nachází na klidném místě u menší zátoky nesoucí stejný název, v samém srdci vyhlášené oblasti Costa Smeralda (Smaragdové pobřeží). Vybavení a služby: recepce, trezor, wifi…