To nejlepší z Apulie - 5denní poznávací zájezd - letecky z Prahy - Consultour - specialista na Itálii
Poznejte s námi během pár dní to nejlepší z Apulie! Nemusíte se o nic starat, vše je zajištěno, stačí jen nasednout do letadla a dobrodružství může začít! Ideální volba pro rodiny či skupinky přátel.

Zájezdy jsou pořádány od středy do neděle. Letecký balíček zahrnuje zpáteční letenky vč. příručního zavazadla, ubytování se snídaní v hotelech kategorie 4*, dále veškeré transfery na místě, výlet lodí a anglicky mluvícího průvodce ve městech, která stojí za to poznat! Na vyžádání za příplatek možnost průvodce v češtině.

Na přání klienta je možné balíček jakkoliv upravit - přidat či ubrat vybrané služby dle potřeby. Můžeme vám nabídnout také pouze zajištění dopravy a ubytování, cena se tak může výrazně snížit o dané služby. Případně si k zájezdu vyberte výlet z naší nabídky, kterou najdete na www.consultour.cz/apulie

Pokud by Vám tedy tato nabídka nevyhovovala, neváhejte nás kontaktovat, rádi pro Vás připravíme program přesně podle Vašich představ a doporučíme, kam vyrazit a co ochutnat!

Program zájezdu - letecký poznávací balíček - 5 dní/4 noci:

Den 1
Odlet z Prahy. Transfer z letiště Bari do hotelu. Ubytování v hotelu a nocleh.

Den 2
Snídaně v hotelu. Přejezd do Polignano a Mare na soukromý výlet lodí s aperitivy na palubě, podél pobřeží Jaderského moře. Volný čas na oběd v Polignano a Mare. Odpoledne přejezd do Alberobella na soukromou prohlídku čtvrti Trulli (dědictví UNESCO). Volný čas na nákupy před návratem do hotelu. Transfer do hotelu. Volný čas na večeři a nocleh.

Den 3
Snídaně v hotelu. Přejezd do Ostuni na soukromou prohlídku "Bílého města" s průvodcem. Volný čas na oběd. Odpoledne přejezd do města Lecce, na soukromou prohlídku "barokní Florencie jihu" s průvodcem. Volný čas na nákupy před návratem do hotelu. Transfer do hotelu. Volný čas na večeři a nocleh.

Den 4
Snídaně a odhlášení z hotelu. Přejezd do Martina Franca na soukromou prohlídku města s průvodcem. Volný čas na oběd. Odpoledne přejezd do města Locorotondo na volnočasovou procházku v centru. Přejezd do masseria (venkovské sídlo) - check in a následuje večeře a nocleh.

Den 5
Snídaně a odhlášení z hotelu. Poslední možnost projít si hlavní město Apulie - Bari. Projděte se kolem baziliky svatého Mikuláše , objevte zákoutí hlavního náměstí, obdivujte divadla a zakončete to skleničkou na cestu na nábřeží. Volný čas na oběd. Odpoledne transfer na letiště Bari. Odlet z Bari.

Stravování

snídaně - kontinentální nebo formou bufetu

Doprava

přímý let Praha-Bari

Cena včetně příručního zavazadla na palubě:
- zavazadlo zdarma (40x20x25 cm) v kabině, umístěné pod sedadlo
- odbavené zavazadlo 20 kg na vyžádání za příplatek

září 2023
27.09. - 01.10.23 5 dní 29 000 Kč rezervovat
říjen 2023
04.10. - 08.10.23 5 dní 27 600 Kč rezervovat
11.10. - 15.10.23 5 dní 26 100 Kč rezervovat
18.10. - 22.10.23 5 dní 26 600 Kč rezervovat
25.10. - 29.10.23 5 dní 27 600 Kč rezervovat

Cena zahrnuje

 • zpáteční letenka Praha-Bari (přímý let z Prahy, letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku)
 • 3 noci se snídaní ve standardním pokoji ve 4* Hotelu Corte Altavilla v Conversanu (nebo podobném)
 • 1 noc se snídaní v klasickém pokoji ve 4* Tenute Al Bano v Cellino San Marco (nebo podobném)
 • soukromý výlet lodí podél pobřeží Jaderského moře s aperitivy na palubě (odjezd z Polignano a Mare)
 • 1 večeře v masserii (4chodové menu včetně vody a vína nebo jiných nápojů za poplatek)
 • transfer z/na letiště
 • soukromé transfery v rámci programu
 • soukromé prohlídky s profesionálními anglicky mluvícími průvodci ve městech: Alberobello, Ostuni, Lecce, Martina Franca, Bari

Cena nezahrnuje

 • ceny letenek jsou dynamické a mohou se během dne měnit
 • obědy, další večeře, ostatní nápoje
 • pobytová taxa (povinná platba na místě)
 • vstup do muzeí a památek
 • ostatní osobní výdaje
 • služby delegáta - průvodce v češtině - za příplatek na vyžádání v CK
 • odbavené zavazadlo 20 kg - za příplatek na vyžádání dle aktuální sazby